Opinie

Na keto diecie jestem już prawie 2 lata. Zgłaszając się do Jurka ważyłem prawie 130 kg i cierpiałem na bóle głowy tak mocne, że nie wiedziałem co z sobą zrobić. Miesięcznie brałem około 60 tabletek przeciwbólowych i w końcu stop. Przeszedłem na dietę pod okiem Jurka i teraz zero bólu wyniki badań jak u zdrowego dziecka, a waga 88 kg . Polecam wszystkim warto.

Krzysztof

W 2015 roku w dół 36 kg dzięki pomocy Pana Jurka. Do dziś utrzymuje wagę dzięki jego wskazówkom i zaleceniom mimo iż nie korzystam z opieki dietetyka.

Witold F.

Rewelacja, tu nie ma o czym pisać, tego trzeba spróbować. Wyjściowa waga ponad 135 kg po 66 dniach jest 116. Mały update: 90 dni i 111 kg. 🙂

Kordek76

Skuteczna, dopasowana dieta. Polecam z własnego doświadczenia.

Marcin K.

Dobra współpraca, rzeczowe odpowiedzi, profesjonalne podejście dietetyka, który wie co robi. Dodatkowo aplikacja ułatwiająca całą dietę. Polecam bardzo mocno!

Anna

Właśnie minął rok odkąd jestem na diecie , zrzuciłam 14,5 kg, czuje się wyśmienicie, wyniki mam dobre. Bezskutecznie próbowałam znaleźć właściwy dla mnie sposób żywienia, tu go znalazłam:).. GORĄCO POLECAM!! i bardzo dziękuję Fachowiec, polecam dalej i nie ustanę:)).. pozdrawiam serdecznie

Ewa

Witam, właśnie minęły 3 miesiące diety i 30kg mniej jest super. Pozdrawiam
——————
I kolejne 11 kilo mniej. Jestem mega szczęśliwy. Dziękuje panie Jerzy
.

Paweł C.